O spotkaniach dla architektów i architektów...

Kategoria II

Wczoraj po południu otrzymałem maila od Pani Pauliny z jednej z firm PR’owych – takiej oto treści: “Chcę umieścić na Państwa stronie informację o spotkaniu PERSPEKTYWA dla architektów i projektantów (…). Już 25 listopada we Wrocławiu PERSPEKTYWA – spotkanie dla najlepszych architektów i projektantów. Gościem specjalnym będzie znany coach – Jacek Rozenek. Udział bezpłatny”. Najpierw miałem maila zignorować, potem odpisać że przecież czytający ten portal to co prawda architekci – ale zajmujący się organizacjami/IT a nie budynkami (czyli jesteśmy kompletnie “z innej bajki”), ale… przeczytałem życiorys głównego prelegenta i pomyślałem przewrotnie – a dlaczego by jednak nie zaprosić Państwa na to spotkanie.

Może się bowiem okazać, że posłuchanie osoby, która została przedstawiona jako: “specjalista w dziedzinie przywództwa, rozwoju osobistego, technik komunikacyjnych, zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych oraz projektowania procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji” – może dla nas architektów korporacyjnych / architektów IT dostarczyć cennych wskazówek. W szczególności kiedy będzie mówił on na temat: “Work-life balance w życiu architekta”.
I to piszę jak najbardziej serio – na wszystkich swoich wystąpieniach podkreślam bowiem, że architekci korporacyjni nie zajmują się “śrubkami”, tylko budowanie konsensusu i motywowaniem do dobrej roboty :).

PS. Pełne informacje o spotkaniu są dostępne pod tym adresem.